Classificacions 2015 classificacions

8 – Marató del Montseny (Sant Esteve de Palautordera)
Classificació Marató del Montseny
20151108_classificacions-marato-montseny-2015.pdf

7 – Sitja del Llop (Montseny)
Classificacions Sitja del Llop
20151107_sitja_llop_2015_classisitja.pdf

25 – Skyrunner National Series (Arinsal)
Classificació KV Vallnord CPA
20151025_classificacio_kv_vallnord.pdf

11 – Esport i Natura. Igualada 2015 (Igualada)
Classificació Ciclocross Igualada
20151011_classificacio-ciclocross-igualada-2015.pdf

11 Four Factors (Igualada)
Classificació Four Factors
20151011_four-factors-igualada-2015-8k-4k.pdf

11 – Copa y Campeonato de España FEDME – Gran Premi Buff® Salomon (Ricote )
Classificació Ricote Trail
20151011_clasificacion-ricote-trail-2015.pdf

10 – 3H Resistència (Igualada)
Classificació 3H Resistència en BTT Igualada
20151010_classificacio_3h.pdf

4 – Lleida Down Town (Lleida)
Classificació VIII Down Town Internacional de LLeida
20151004_clas_downtown_lleida.pdf

4 – Volkswagen SCOTT Challenge (Paterna del Campo)
Classificació Volkswagen SCOTT Challenge Bike 89km – Paterna del Campo 20151004_scott_challenge_89km.pdf
Classificació Volkswagen SCOTT Challenge Bike 60km – Paterna del Campo 20151004_clasificicion_bike_60km.pdf

3 – Volkswagen SCOTT Challenge (Paterna del Campo)
Classificació Volkswagen SCOTT Challenge Run – Paterna del Campo 20151004_paterna_campo_run.pdf

12 – Copa y Campeonato de España FEDME – Gran Premi Four Factors (Pola de Lena – Barzana de Quirós )
Classificació Gueyos del Diablu
20150913_clas_gueyos.pdf
25 – Campionats del Món UCI de Mountain Bike & Trial Andorra 2015 (Vallnord Bike Park La Massana)
http://vallnordworldchampionships.com/masters/resultats-2/

2 – Copa y Campeonato de España FEDME – Gran Premi Buff® Salomon (Vistabella)
Classificació Cursa de Muntanya de Vistabella
20150802_classificacionsvistabella2015mdg_grid.pdf

26 – SkyRace Comapedrosa (Arinsal )
Classificació Skyrace Arinsal
20150726_classificacioskyracearinsal.pdf

Classificació Skyrace Comapedrosa
20150726_classificacioskyracecomapedrosa.pdf

22 – World Bike Trial Championship (Òdena)
Classificacions Grup A – Dia 3
20150722_classificacio-odena-biketrial-2015-3a-prova-grup-a.pdf

Classificacions finals Grup A
20150722_classificacions_finals_grupa.pdf

20 – World Bike Trial Championship (Òdena)
Classificacions Grup A – Dia 2
20150720_classificacio-odena-biketrial-2015-2a-prova-grup-a.pdf

19 – World Bike Trial Championship (Òdena )
Classificacions Grup B – Dia 1
20150720_classificacio-odena-biketrial-2015-1a-prova-grup-b.pdf

18 – World Bike Trial Championship (Òdena)
classificacions Grup A – Dia 1
20150718_classificacio_odena_dia1.pdf

16 – Buff Epic Run (Barruera)
Classificació BUFF® Epic Run 105km
20150716_clas_buff_epic_run_105.pdf

Classificació BUFF® Epic Run 42km
20150716_classificacio-buff-epic-run-2015-42km.pdf

Classificació BUFF® Epic Run 21km
20150716_classificacio-buff-epic-trail-2015-21km.pdf

12 – Copa y Campeonato de España FEDME – Gran Premi Buff® Salomon (Chandrexa)
Classifació Chandrexa Trail
20150712_clas_chandrexa_clas.pdf

5 – Copa Calana Internacional BTT (Corró d’Amunt)
Classifació CCI Corró d’Amunt
20150705_classificacio-corro-damunt-cci-2015.pdf

Pas per volta junior – elit
20150706_pas_volta_elit.pdf

Classificació general CCI
20150706_class_cci_final_ok.pdf

Pas per volta fèmines – masters
20150706_pas_volta_fem_master.pdf

27 – Copa y Campeonato de España FEDME – Gran Premi Four Factors (Navacerrada (Madrid) )
Gran Trail Peñalara – Campionat d’Espanya de curses de muntanya Ultra – Gran Premi Four Factors
20150628_campeonatp_ultra_penalara.pdf

20 – Copa Calana Internacional BTT (Vall de Boí)
Classificació CCI Barruera
20150621_clasificacio_barruera.pdf

Classificació CRI
20150620_clas_taull.pdf

Pas per volta junior – elit
20150622_paspervoltaelites-juniors.pdf

Classificació CCI general provisional
20150621_classificacio_provisional_cci.pdf

Pas per volta fèmines – masters
20150622_paspervoltafemines-masters.pdf

14 – Skyrace Vallibierna (Vilaller – Montanuy)
Classificació Skyrace Vallibierna
20150614_classificacio-skyrace-vallibierna-vilaller-montanuy-34-21-11-2015.pdf

Classificació FEDME Skyrace Vallibierna – 34 km / 11 km
20150614_classificacio-fedme-skyrace-vallibierna-vilaller-montanuy-34-11-2015.pdf

31 – Copa Calana Internacional BTT (Collbató)
Classificació CCI Collbató
20150531_clasificacioncollbato.pdf

Clasificació Open infantil
20150531_classificacio-open-infantil-collbato.pdf

Classificació general CCI
20150531_clasificaciongeneralcopacatalana.pdf

31 – ASICS TRAIL Sant Esteve (Sant Esteve de Palautordera)
Classificació Asics Trail Sant Esteve 27 kms
20150531_classificacionsasicstrailsantesteve2015enviattrail.pdf

Classificació Speed Trail Sant Esteve 13kms
20150531_classificacionsasicstrailsantesteve2015enviatspeed.pdf

 

24 –  Igualada Urban Running Night Show_2015 (Igualada)
Classificació IURNS Kids
20150524_classificacions-igualada-urban-night-show-2015-kids.pdf

Classificació IURNS 5km
20150524_classificacions-igualada-urban-night-show-2015-5km.pdf

Classificació IURNS 10km
20150524_classificacions-igualada-urban-night-show-2015-10km.pdf

10 – Cursa de l’Alba | Marató de Montserrat (Collbató )
Classificació Cursa de l’Alba – GP Inverse
20150510_classificacionscursaalba2015.pdf

Classificació Marató de Montserrat – GP Inverse
20150510_classificacionsmaratomontserrat2015.pdf

 

3 – Copa Calana Internacional BTT (Vall de Lord)
Classificació CCI Vall de Lord XCO
20150503_clasificacionvalldelordxco.pdf

Classificació general CCI
20150503_clasificaciongeneralcopacatalana.pdf

Pas per volta elit – sub23
20150504_passospervoltaelites.pdf

Pas per volta cadets- master 40 / 50 / 60 – femines junior
20150504_pasospervoltacadets.pdf

Pas per volta junior- master 30 – femines elit / sub23
20150504_pasospervoltajuniors.pdf

3 – DHI Vallnord (La Massana – Vallnord)
Classificació Copa Catalana DH Vallnord
20150503_classificacio-cci-dh-vallnord-2015.pdf

2 – Copa Calana Internacional BTT (Vall de Lord)
Classificació CCI – CRI
20150503_clasificacioncopacatalanadesprescri.pdf

Classificació Open de Espanya CRI – Vall de Lord
20150503_clasificacionopendeespanacri.pdf

26 – Copa y Campeonato de España FEDME – Gran Premi Buff® Salomon (Alhaurín el Grande)
Classificació Campeonato de España de carreras por montaña en línea FEDME – GP Buff® Salomon
20150426_fedme-cara-los-tajos-2015-clas-individual.pdf

19 – Copa y Campeonato de España FEDME – Gran Premi Buff® Salomon (Jerte)
Classificació Garganta de los Infiernos
20150419_clasificacionjertefedme.pdf

18 – Volkswagen SCOTT Challenge (Colmenar Viejo)
Classificació Volkswagen SCOTT Challenge Run
20150419_resultadosrun.pdf

Classificació Volkswagen SCOTT Challenge Bike
20150419_general.pdf

Classificació Volkswagen SCOTT Challenge Cicloturista
20150419_cicloturista.pdf

12 – Copa y Campeonato de España FEDME – Gran Premi Four Factors (Sant Esteve de Palautordera)
Classificacions Ultra Montseny FEDME
20150412_classificacionsultramontseny2015fedme.pdf

Classificacions Ultra Montseny
20150412_classificacionsultramontseny2015.pdf

5 – VOLCAT 2016 (Igualada)
Classificació general final
20150408_classocisportgeneralfinalvolcat.pdf

Eliminator
20150408_eliminator.pdf

Etapa 3. VolCat
20150408_classocisportterceraetapavolcat.pdf

4 – VOLCAT 2016 (La Pobla de Claramunt)
Etapa 2. VolCat
20150405_ocisportsegonaetapavolcat.pdf

4 – Anoia Race Tour 2015 (La Pobla de Claramunt)
Pujada al castell
20150407_pujada_castell.pdf

3 – VOLCAT 2016 (Vilanova i la Geltrú)
Etapa 1. VolCat
20150405_ocisportprimeraetapavolcat.pdf

29 – Down Urban Barcelona (Barcelona)
Classificació Down Urban Barcelona 2015
20150329_class_dub_bcn_2015.pdf

22 – Copa Calana Internacional BTT (Barcelona)
Pas per volta Elit
20150323_pasosporvueltaselites.pdf

Pas per volta Fèmines – Juniors
20150323_pasosporvueltasfeminas-juniors.pdf

Pas per volta cadets – veterans
20150323_pasosporvueltascadetes-veteranos.pdf

Classificació CCI Barcelona
20150324_class_cci_bcn.pdf

15 – Copa y Campeonato de España FEDME – Gran Premi Buff® Salomon (Miranda de Ebro)
Carrera por Montaña Miranda de Ebro
20150315_clasificacion-general34kmsfedme.pdf

8 – Copa Calana Internacional BTT (Banyoles)
Classificació CCI Banyoles
20150308_clasificaciobanyoles-1.pdf

Pas per volta Elit
20150309_paspertempselites.pdf

Pas per volta junior – femení
20150309_paspertempsjuniors-feminas.pdf

Pas per volta cadets – veterans
20150309_paspertempscadets-veterans.pdf

15 – Volkswagen SCOTT Challenge (Aguilar de Segarra – Bike)
Classificació Volkswagen SCOTT Challenge Bike 30km – Aguilar de Segarra
20150216_clasificacionfinalaguilarsegarra30kmsbtt.pdf

Classificació Volkswagen SCOTT Challenge Bike 55km – Aguilar de Segarra
20150215_clasificacionfinalprovisionalbike.pdf

15 – Volkswagen SCOTT Challenge (Aguilar de Segarra – Combinada)
Classificació Volkswagen SCOTT Challenge Combinada – Aguilar de Segarra
20150216_clasificaciongeneralcombinada.pdf

14 – Volkswagen SCOTT Challenge (Aguilar de Segarra – Run)
Classificació Volkswagen SCOTT Challenge Run – Aguilar de Segarra
20150215_scott-challenge-run-clasificacion-aguilar-segarra-2015.pdf

Newsletter